Yazılım Mimarisi

Parantez CRM gücünü; Python programlama dilinden almaktadır.
Python temiz ve kolay syntax yapısı, paket desteği Büyük Veri, Veri Görselleştirme, Makine Öğrenmesi ve Yapay Zeka uygulamarı gibi konularda çok gelişmiş bir dildir. Pandas, NumPy, SciPy, Scikit Learn gibi bir çok analitik hazır altyapılara sahiptir.

Django, Python programlama dili ile yazılmış MTV mimari desenini kullanan, yüksek seviyeli ve açık kaynak bir web frameworküdür. Temel hedefi, karmaşık bir yapıda olan ve bir veritabanı kullanan web uygulamalarının geliştirilmesini kolaylaştırmaktır. Django yeniden kullanılabilirlik, modülerlik, hızlı geliştirme süreci ve DRY(Don’t Repeat Yourself) prensiplerini sonuna kadar kullanma politikasına sahip bir yapıda tasarlanmaktadır.

PostgreSQL, güçlü özellikler ve avantajlara sahip, açık kaynaklı ilişkisel veri tabanı sistemidir. Rakipleri karşısında en güçlü kılan özelliği transaction, subselect, trigger, view, foreign key referential integrity ve sophisticated locking gibi (user-defined types), rules, inheritance ve lock cakışmalarını düşürmek için multi-version uyumluluk özelliklerine sahip olmasıdır.

PostgreSQL’in güvenlik anlamında da birçok başarılı yönü var. PostgreSQL bu bağlamda veri tabanının hızlı olmasından ziyade güvenilir olması üzerine eğiliyor.Haberler ve Kampanyalar hakkında
bilgi almak için e-posta bültenimize abone olun.