Hakkımızda

Parantez Bilişim uzman kadrosu ile uygulama geliştirme ve bilgi teknolojileri alanında 2015 yılından beri Türkiye merkezli olarak hizmet vermektedir. Başlıca uzmanlık alanları aşağıdaki gibidir.

  • Web Tabanlı Uygulama Geliştirme
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • CRM Danışmanlığı

Bu uzmanlıklarını CRM, Veri Analizi, İşbirliği Uygulamaları ve Bilgi Güvenliği alanları olarak geliştirmeye devam etmektedir. Bu yolculuğun bir parçası olarak, müşterilerimizin sunduğumuz çözümlerde istikrarlı, güvenilir ve özgün ürünler yararlanmasını sağlamak için Microsoft, IBM, Oracle, Salesforce, Magento, ServiceNow gibi ve daha fazla teknoloji lideriyle çalışıyoruz.

Parantez Bilişim, CRM ve yazılım geliştirme alanındaki deneyimini ile 2017 yılı sonuna doğru Parantez CRM uygulamasını geliştirmiştir. Parantez CRM bulut tabanlı bir çözüm olup içerisinde farklı çalışma alanları, 3 ana modül, detaylı rapor kütüphanesi ve daha bir çok özelliği içermektedir.

2020 Yılında Kaynakların etkin kullanılması ve lisans maiyetlerinin azaltılmsı için Parantez CRM uygulamasının versiyon 2 adında Python programlama dili ile uygulamasını yeniden geliştirmiş ve hizmete sunmuştur. Versiyon 2 çalışmaları kapsamında Python, Django, PostgreSQL, Linux Server gibi açık kaynak teknolojiler ile yeniden geliştirilen uygulama üç ana modülden oluşmaktadır. Bunlar Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler modülleridir.

Parantez Bilişim, Yazılım alanındaki tecrübesi ile 2020 yılında Parantez LMS ile Eğitim Yönetim Sistemini devreye almış ve online eğitim sektörüne giriş yapmıştır.

Kendi uygulamalarının dışında kurulduğu günden beri bir çok web uygulaması geliştirmiştir bunlara örnek olarak Web Siteleri, Web tabanlı uygulamalar, Intranet Uygulamaları, B2B uygulamaları, Mobil uygulamalar verilebilir.Haberler ve Kampanyalar hakkında
bilgi almak için e-posta bültenimize abone olun.